5 July 2018

Сидр у торговій точці: навіщо?

Сидр – це один з найпопулярніших тонізуючих слабоалкогольних напоїв, який отримується в результаті відбору яблучного, грушевого або іншого фруктового соку без додавання дріжджів.

Обсяги споживання сидру постійно зростають! За даними Асоціації виробників сидру і фруктових вин найбільше ці напої поширені в Англії (50 млн. на рік), ПАР (14 млн.), у Франції та Німеччині (12 млн.). Втім, сидр користується попитом і в Україні, хоча поширений він тут і не настільки сильно, як закордоном. Тому бізнес з виробництва сидру привертає увагу інвесторів: цей напій дуже затребуваний, а його виробників можна порахувати на пальцях. Відсутність конкуренції, відносно невеликі вкладення на початковому етапі роботи і висока рентабельність – головні переваги бізнесу по виробництву та продажу сидру.

Сидр підходить для будь-яких урочистих свят та подій, адже він може бути як сухим, так і солодким залежно від видів яблук та їх комбінації. Його смак схожий на шампанське, тому зазвичай ним люблять пригощати на різних презентаціях і банкетах. Цей напій можуть дегустувати навіть діти, оскільки для них випускається спеціальний безалкогольний сидр.

Сьогодні в продажі можна знайти не тільки яблучний сидр, а також велике різноманіття смаків: з грушею, вишнею, абрикосом, журавлиною та навіть з м’ятою. Це сприяє попиту та популяризації цього напою.

Найпопулярнішими торговими марками сидру є ROYAL, APPS, APERITIVO. Сидри на будь-який смак та вподобання Ви можете обрати на нашому сайті та замовити за телефонами 06737007110676906727 !