8 July 2018

Чому пивні колони необхідні у торговій точці?

Пивні колони призначені для установки пивних кранів та інших пристроїв, у тому числі й пристроїв безсистемного розливу пива. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: дерева, металу, кераміки, пластика. Класифікуються колони по кількості сортів пива – від 1 до 10. Монтуються на барну стійку. Іх також називають “пивні башні”.

Типи пивних колон за матеріалом виготовлення

З чотирьох основних матеріалів виготовлення найбільш часто застосовується кераміка і метал. Пластик і дерево – досить рідко. Пластикові колони асоціюються більше з розливом  безалкогольних напоїв, квасу, газованих напоїв тощо. Дерев’яні башні мають низький рівень вологостійкості, а, отже, є менш довговічним. Крім того, їх важко використовувати в рекламних цілях, адже логотипи виробників можна розмістити на них тільки за палетками. Причина – на структуру дерева рекламний стандартний малюнок виглядає не дуже привабливо, його важко зробити «органічним».

Металічні та керамічні колони вважаються класичними жанрами. Керамічне пивне обладнання відрізняється широким вибором дизайну виконання, на будь-який смак. Крім того, колони з кераміки можуть бути у різних кольорах, розмірах та формах. Іх можна прикрасити різними малюнками та орнаментами, вони виглядають презентабельно, богато. Коли виробник пива хоче просунути свою торгівельну марку на ринок, то найчастіше в рекламних цілях користуються попитом саме керамічні колони.

Металічні пивні колонни порівняно недавно стали популярними. У першу чергу, своє визнання вони отримали за рахунок свого зовнішнього вигляду – на барних стійках їх строгі плавні лінії і стриманий блиск металу виглядають благородно і дорого. Багато хто відзначає, що вид запотівшого металу (при розливі холодного пива) приманює ще більше відвідувачів, від чого продажі пива ростуть в геометричній прогресії. А якщо згадати ще й про відмінні експлуатаційні характеристики, то можна говорити про те, що металеві колони для розливу напоїв за своєю популярністю скоро перевищать «класичну кераміку».

Стандарт чи дизайнерське рішення?

Частіше за все труднощі при виборі пивного обладнання цього типу виникають з його зовнішнім виглядом. Якщо, наприклад, охолоджувач не видимий для відвідувачів, то колонна – це прикраса барної стійки, а значить, вона повинна бути підібрана з урахуванням дизайну інтер’єру, бути привабливою для клієнтів закладу. Також дуже важливо звернути увагу, на скільки сортів пива розраховується колона, на якій ви хочете зупинити свій вибір.

 

Строгі вигини металевих колон, класика керамічних, новаторство пластикових або натуральність дерев’яних – все це можна знайти у нас без зайвих зусиль: просто зателефонуйте за номером 067 37 007 11 або залиште свою заявку на сайті. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент пивних колон і не тільки! А також послуги встановлення пивного обладнання.