живе пиво на розлив
4 May 2018

НОВИНКА: закарпатський “Джон Гашпар”

Торгову марку “Джон Гашпар”, саме так називають це пиво на батьківщині, придумали 2 друга угорського походження, Януш і Гашпар, в один спекотний день. Тамуючи спрагу джерельною водою, яка є головним багатством тих країв, вони думали, як було б добре зварити з неї пиво. Натхненні ідеєю, друзі обговорили її зі своїми дружинами і, отримавши благословення, приступили до варіння.


На знак подяки своїм дружинам, вони створили рецепт пива, яке обов’язково сподобається жінкам. Для цього вони взяли карамельний солод, м’яку джерельну воду і хміль зі свіжими відтінками в ароматі, який дає мінімальну гіркоту. Зрозуміло, жіноча стать високо оцінила новий напій, але чоловіки теж не залишилися осторонь.

Чоловіки поважають Гашпара за багатий аромат і насичений смак. А також, за те, що він готується відповідно до 500-річним баварським законом про чистоту пива – в його складі є тільки ячмінь, хміль і вода.

“Джон Гашпар” сьогодні виготовляється на сучасних потужностях заводу “Карпатська пивоварня”, побудованого в 1997 році. Пивовари дотримуються традиції і готують продукт європейської якості.

А Ви можете придбати найсвіжішого “Джона Гашпара” не тільки на його батьківщині, але і на нашому сайті за телефонами 0673700711; 0676906727 !